آموزشگاه مهندسی سایبرتک

آموزش هوآوی

چند سالی است که در کنار نام ها و برندهای معتبر دنیای تکنولوژی، نام شرکت چینی خوش درخشیده است و آن نام “هوآوی” است. شرکت فناوری هوآوی در واقع یک شرکت چند ملیتی است که در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کند و دفتر آن در شهر شنژن چین واقع است. این شرکت که اکنون بزرگترین شرکت ارائه دهنده سرویس های ارتباطی در جهان است در سال ۲۰۱۲ پس از پیشی گرفتن از شرکت معتبر آن روزهای ارتباطات یعنی اریکسون، به این رتبه نائل آمد. هوآوی با وجود هزاران کارمند در سراسر دنیا، بخش قابل توجهی از سهم صنعت ارتباطات در جهان را داراست.
شرکت هوآوی دارای محصولات متنوعی در صنعت مخابرات می باشد که از فروش و پشتیبانی این محصولات در سال ۲۰۱۰ سودی حدود ۳٫۷ میلیارد دلار را به دست آورد. این شرکت توانسته است محصولات و خدماتش را در ۱۴۰ کشور به کار بگیرد و هم اکنون ۴۵ شرکت اپراتور مخابراتی بزرگ جهان از پنجاه شرکت موجود از تجهیزات و خدمات هوآوی استفاده می کنند. جالب است بدانید که مدیریت مخابراتی مراسم حج از سال ۲۰۰۷ میلادی توسط STC و هوآوی به صورت مشترک اجرا می شود.
ایران نیز از همکاری با شرکت بزرگی چون هوآوی بی نصیب نبوده و حدود ۹۰ درصد زیرساخت های مخابراتی کشورمان از تجهیزات و خدمات هوآوی استفاده می کند. وجود چنین زیرساختی عظیمی باعث شده تا بازار کار بسیار مناسبی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های کامپیوتری بوجود بیاید. چنین فضایی در کشورهای مختلف هوآوی را برآن داشت تا به مانند دیگر شرکت های بزرگ ارتباطی و رایانه ای، بخش آموزش های تخصصی کار با تجهیزات و پشتیبانی خود را برای مهندسان و علاقه‌مندان به حوزه ارتباطات و آی تی راه بیاندازد و اقدام به آموزش متخصصان کار با تجهیزات هوآوی برای استفاده بهتر از محصولات خود برای کاربران سازمانی و شرکت‌های بزرگ و کوچک را فراهم آورد.
بخش سازمانی هوآوی در ۱۴۶ کشور دنیا شعبه دارد و حدود نیمی از ۱۷ هزار کارمند آن در سرتاسر دنیا، مشغول تحقیق و توسعه می باشند. سایبرتک مفتخر است که اولین و تنها نماینده آموزش های هوآوی در ایران می باشد و با داشتن بیش از هجده سال سابقه در آموزش های تخصصی رایانه ای در کشور همواره سعی بر آن داشته تا با شرکت های بزرگ آی تی و مخابراتی در جهان ارتباط مفید برقرار کرده و امکانات آموزشی به روز و جالبی را در اختیار دانشجویان خود قرار دهد.
نکته ای که در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود این است که اعمال تحریم های ظالمانه از طرف کشورهای غربی و اروپایی نظیر ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و قطع ارتباط شرکت های بزرگی نظیر مایکروسافت و سیسکو با ایران و همچنین دسترسی نداشتن دانشجویان به کسب مدارک بین المللی این شرکت ها، لزوم بودن شرکتی معتبر در عرصه صدور مدارک بین المللی برای کار با تجهیزات شبکه ای و مخابراتی را برای بازار کار در ایران بسیار مهم می سازد، که سایبرتک به عنوان اولین آموزشگاه تخصصی آی تی در کشور عزیزمان این امر را میسر ساخته است و با ارتباطات قوی خود با شرکتی بزرگ نظیر هوآوی، نمایندگی آموزش های تخصصی این شرکت و همچنین برگزاری آزمون های تخصصی و ارائه مدارک بین المللی هوآوی را در ایران بر عهده دارد.
این دوره ها در سه رده HCNA، HCNP و HCIE برگزار می شود و از سرفصل های مدون بخش آموزش های شرکت هوآوی پیروی می کند. علاوه بر این اساتید سایبرتک، خود در دوره های تخصصی آموزش مربیان و اساتید به صورت مستمر شرکت می کنند و با جدیدترین و به روزترین مطالب آموزشی شرکت هوآوی اعم از کار با جدیدترین تجهیزات و نرم افزارها آشنا می شوند و آن ها را به دانشجویان و علاقه مندان آموزشگاه سایبرتک انتقال می دهند.
دانشجویانی که در دوره‌های آموزشی هوآوی در سایبرتک شرکت می کنند در انتهای هر دوره واچر یا کوپن شرکت در امتحان بین‌المللی هوآوی را با قیمتی بسیار ارزان نسبت به دیگر نقاط دنیا از موسسه دریافت کرده و با شرکت در این آزمون‌ها و کسب حداقل نمرات مورد نیاز به کسب مدارک بین‌المللی هوآوی نائل می آیند.

لطفا صبر کنید

اعتبار و اصالت سنجی گواهی نامه سایبرتک

تلفن تماس: 86765000

آدرس: تهران - خیابان میرعماد - روبروی سفارت هند - پلاک 33

info@cybertech.ir

افتخارات سایبرتک
افتخارات سایبرتک
افتخارات سایبرتک
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سایبرتک میباشد...